Tedaviler

Deneyimli Dişhekimliği personeli ile Dental Experts Clinic, hijyenik bir ortamda en son teknoloji ekipmanlarla tedavi sağlar. Böylece size maksimum konfor sağlar ve diş sağlığınızı mümkün olan en kısa sürede geri yükleriz. Sağlıklı ve güzel gülümsemeler için sizi kliniğimize davet etmekten mutluluk duyuyoruz.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/floater-1.png
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/17.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Sağlıklı Gülüşler

Güne bir gülümseme ile başlayın. Bu konuda sizin için neler yapabileceğimizi bilmek ister misiniz?
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/zirkonyum-kaplama2.jpg
Estetik ve dayanıklı bir zirkonya taç arıyorsanız, diş Uzmanı Kliniği olarak ve deneyimli ekibi ile hizmetinizdeyiz.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/metal-seramik-kaplama2.jpg
Estetik ve dayanıklı bir malzemeden yapılmış metal-seramik bir taç, güçlü ve hafif bir çerçeve oluşturmak için aşırı çürüğü olan hastalarımızın çürüyen dişlerine veya dişlerine uygulanır.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/implant2.jpg
Diş kaybı durumunda, eksik dişler yerine diş Kliniği uzmanları tarafından çene kemiğine yerleştirilen titanyum vidalar kullanılarak bir diş implantı yapılır. Bir diş implantı eksik bir dişin yerini alır ve bir diş kökü gibi kemiğe gömülür.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/invisalign2.jpg
Invisalign, diş telleri olmayan bir diş düzeltme tedavisidir. Bir tel yerine şeffaf bir ışık plakası kullanılır. Bu plak sayesinde dişler istenen güzelliğe getirilir. Uzman diş kliniğimizde gerçekleştirilen bu süreç, deneyimli kadromuz sayesinde istenilen estetik ağız yapısına ulaşmanızı sağlayacaktır.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/ortodonti2.jpg
Dişlerin ve çenelerin iskelet bozuklukları, gelişimsel problemler ve dişlenme bozuklukları için ortodontik tedavi gereklidir. Bir diş hekimi Kliniği olarak, yüksek nitelikli personeli ile size bu hizmeti en iyi şekilde sunacaktır.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/gomulu-dis2.jpg
Etkilenen dişler hastanın beslenme işlevini etkileyen bir bölgedeyse veya diş ve yüz estetiğini olumsuz yönde etkileyen bir durumdaysa, ortodontik bir bakış açısıyla tedavi edilmelidir. Böylece, etkilenen dişlerle ilgili problemler ortadan kaldırılacak ve estetik problemler çözülecektir.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/dis-koprusu2.png
Uzmanlar, diş kliniğimize gelen hastalarımızda kırık, çürük, diş kaybından sonra kullanılan basit bir diş Köprüsü prosedürü ile etkili çözümler sunmaktadır.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/hareketli-protez2.jpg
Diş Uzmanı Kliniğinde yapılması gereken protez prosedürü, hastanın ağzındaki eksik diş sayısına bağlı olarak değişir. Bir, iki veya üç dişin eksik olduğu durumlarda, boşlukları sabit bir protez ile telafi etmek mümkündür, ancak çok sayıda diş kaybedilirse ve kalan dişler sabit bir protez taşıyacak kadar güçlü değilse, çıkarılabilir bir protez yapılmalıdır.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/1-1.jpg
Uzmanlar Diş Kliniğimiz tarafından yapılan bir başka prosedür de diş beyazlatmadır. Yediğimiz yiyecekler, içecekler ve kötü alışkanlıklar nedeniyle dişlerimiz beyazlıklarını kaybeder ve zamanla parlar. Dişlerimizi düzenli olarak fırçalamamıza rağmen, bazen fırçalama işlemi dişlerimizi beyazlatmak için yeterli olmayabilir, ancak bu sorun beyazlatma işlemi ile çözülebilir.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/dis-cekimi2-1.jpg
Bu, çeşitli nedenlerden dolayı dişin kökünden kurtarılamayan dişleri ayırma işlemidir. Diş hekimlerimiz diş çekiminden mümkün olduğunca kaçınmak isterler, çünkü: diş çekimi geri dönüşü olmayan bir işlemdir. Bu nedenle dişleri mümkün olduğunca tutmaya çalışırlar.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/dis-eti2.jpg
Diş etlerinin en temel tedavisi tartar temizliğinin düzenli aralıklarla yapılmasıdır. Bununla birlikte, diş etleri genetik olarak hastalığa yatkınsa veya diş eti bakımı daha önce ihmal edilmişse, tartar temizliği yeterli değildir.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/dis-tasi-temizligi2.jpg
Dişlerimizin diş etleri ile birleştiği yerde, dişe yapışmayan 1-2 mm kalınlığında serbest bir diş eti tabakası vardır ve bu alan diş üzerinde bir cebe benzeyen bir boşluk oluşturur. Bu alana sakız cebi denir. Diş Kliniği uzmanlarımız diş taşı kaldırma hizmetleri sunmaktadır.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/gece-plagi2.jpg
Diş uzman kliniğimizde bu tip rahatsızlıklara uygulanan tedavi yöntemi olan "Splint" yöntemi uygulanmaktadır. Atel, kişinin ağız yapısı için özel olarak tasarlanmış bir gece plakasıdır. Bu işlemden sonra hasta düzenli olarak kontrol edilir ve takip edilir.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/kanal-tedavisi2.jpg
Kök kanal tedavisi, enfekte olmuş veya çürümüş dişleri onarmak ve kurtarmak için kullanılan bir tedavidir. Kök kanal tedavisi sırasında, pulpa ve diş siniri, dişin sert dokusunda kök kanalı adı verilen doğal bir boşlukta bulunan yumuşak doku çıkarılır, dişin içi temizlenir ve daha sonra boşluk doldurulur.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/kompozit-dolgu2.jpg
Dolgu; diş çürüğünün temizlenmesi ve bu boşluğun kompozit adı verilen hafif kürlenmiş bir cam plastik malzeme ile doldurulması işlemidir. Bu basit prosedür diş Uzmanı Kliniği tarafından kolayca gerçekleştirilir.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/panorama-xray2.jpg
Bu, tüm dişlerinizi, çenelerinizi ve dişlerinizi tek bir görüntüde görmenizi sağlayan bir X-ışını filmidir.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/sedasyon2.jpg
Hiperaktivite sorunu olan hastalar, sorunun fobiye dönüştüğü bir tedavi koltuğunda oturmakta zorluk çeken insanlar için çözüm odaklı bir prosedürdür.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/sinus-yukseltme2.jpg
Yanağın arkasında ve maksiller dişlerin köklerinin üstünde, maksiller sinüs dediğimiz içi boş hava boşlukları vardır. Dişlerimizin kökleri bu boşluğa uzanır. Bu bölgede dişler kaybolduğunda, bazen implantı yerleştirmek için yeterli kemik kalınlığı yoktur. Bu durumda, kemiğin kalınlığını arttırmak gerekir. Bu prosedüre sinüs nakli veya sinüs asansörü denir.

İletişim

+90 532 423 77 32

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/m2seyahat.png

2021 uzman ağız ve diş polikliniği. Tüm hakları gizlidir.

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/tursab.png

2021 Specialized Oral and Dental Polyclinic. All Rights Are Confidential.