Tarihimiz

Alanya'nın Uzmanlar Ağız ve Diş Polikliniği olarak temel felsefesi, son derece uzmanlaşmış ve deneyimli Diş Hekimliği personeli ile hizmet kalitesinin sürekliliğini, koşulsuz hasta memnuniyetini, bilimi, dürüstlüğü ve güler yüzlü hizmeti sunmaktır
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

İletişim

+90 532 423 77 32

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/m2seyahat.png

2021 uzman ağız ve diş polikliniği. Tüm hakları gizlidir.

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/tursab.png

2021 Specialized Oral and Dental Polyclinic. All Rights Are Confidential.

2014 – 2021

2014

Uzmanlar Ağız ve Diş Polikliniği kuruldu

Uzmanlar Ağız ve Diş Polikliniği, 2014 yılında Tuncay Sarmaz tarafından kurulmuş olup, Alanya’da 4 Modern tam donanımlı hastanenin standartlarına göre hizmet vermekte ve size yüksek kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kliniğimiz her zaman en son teknoloji ile donatılmış, en iyi hizmeti sunan, en yüksek müşteri memnuniyetini sağlayan ve size her fırsatı vermektedir.

2017

Yerleşik Yabancı ve Yerli Kişilere Hizmet

Kliniğimiz ayrıca tüm birimlerinin kalite anlayışını benimser ve müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak için uzun vadede sürekli hale getirir.

2019

Diş Turizmine Odaklanmak

Merkezin ayrıca kendi hasta süitleri vardır. Bu süitlerde konaklama, tedavi süresince tüm hastalarımız için ücretsizdir. Havaalanına çift yönlü transferler de düzenlenmektedir.

1,7 milyonun üzerindeki nüfusuyla Alanya, İstanbul ve Atina’dan sonra Güneydoğu Avrupa’nın üçüncü büyük şehridir. Büyüklüğüne ek olarak, Alanya halkı gençlerin şehri olarak adlandırılmaktan gurur duyuyor, çünkü sakinlerinin %40’ından fazlası 15 ila 44 yaşları arasında. Alanya çok samimi ve konuşkan bir kalabalık, her zaman partiye hazır. Bu nedenle, Alanya’nın gece hayatı, şehrin sosyal ağlardaki benzer görüşleri vb. Giderek daha fazla paylaşılan ziyaretçisinin tanık olduğu gibi, dünyanın en heyecan verici yerlerinden biridir.

2021

Avrupa çapında genişleyen

Hastalarımızın bize güvendiği için diğerlerinden farklıyız ve bu güveni korumak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Tecrübemiz, uzmanlığımız ve sürekli mesleki gelişimimizle hastalarımızın korunmasını garanti ediyoruz. Küresel olarak kaydedilenden daha yüksek bir başarı oranı yayınlamak için sağlam bir temele sahibiz ve pratik çalışmalarımız buna tanıklık ediyor. Başarı, yalnızca en az on yıllık bir süre boyunca kendi istatistiksel kayıtlarını tutanlar tarafından ölçülebilir ve böyle bir değerlendirme en az 15 yıllık deneyim gerektirir. Böyle bir analiz olmadan verilen herhangi bir değerlendirme güvenilmezdir ve gerçekçi temellerden yoksundur.

Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, teknolojinin tüm olanaklarından yararlanarak, uluslararası standartlarda tüm tedaviler alanında uzman doktorlarımızla birlikte tüm segmentlere hitap ediyoruz. Ayrıca sağlık turizmine uygunluk belgemiz sayesinde yurtdışındaki hastalara kesintisiz ve güvenli hizmet vermekteyiz.

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]