Diş Beyazlatma

Uzmanlar Ağız ve Diş Kliniğimizde gerçekleştirdikleri bir diğer prosedür diş beyazlatma prosedürüdür. Yediğimiz yiyecekler, içecekler ve kötü alışkanlıklar nedeniyle dişlerimiz beyazlıklarını kaybeder ve zamanla parlar. Dişlerimizi düzenli olarak fırçalamamıza rağmen, bazen fırçalama işlemi dişlerimizi beyazlatmak için de yetersiz olabilir, ancak beyazlatma işleminin yardımıyla bu sorunun üstesinden gelinebilir.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Diş Beyazlatma

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/dis-beyazlatma-1-640x597.png

Diş Beyazlatma Tedavisi Nedir?

Diş beyazlatma tedavisi; diş beyazlatma olarak da adlandırılan bu sistem, mevcut dişlerin rengini daha beyaz bir renge dönüştürme işlemidir. Dişlerin rengi genetik olarak veya yeme alışkanlıklarına bağlı olarak zamanla daha sarı veya koyu olabilir. Estetik bir gülümseme için dişleriniz aynı zamanda beyaz, parlak bir gölgede, şekil ve tekdüzelikte olmalıdır. Dişlerin beyaz ve parlak rengi, yüzyıllardır gülümsemenin estetik tasarımında talep edilen özelliklerin başında yer aldı.

Ofis Tip Beyazlatma ve Ev Beyazlatma Arasındaki Fark Nedir?

Ofis tipi ağartma maddelerinde aktif jel içeriği çok daha yüksektir ve çok kısa sürede sonuç alırsınız. Aktif bileşenin daha düşük bir içeriğine sahip bir jel, ev ağartma maddeleriyle istenmeyen sorunlarınız olmadığından emin olmak için kullanılır, daha uzun süre yavaş bir sonuç elde edersiniz.

Ağartma Ne Kadar Etkilidir?

Diş beyazlatma işleminin etkisi ne yazık ki yaşam için değildir. Ağartma işlemi, yeme alışkanlıklarınıza ve dekoltenize bağlı olarak 1-3 yıl arasında tekrar yapılmalıdır.

Ücretsiz Danışmanlık

Size tedavinin toplam maliyetini en başından itibaren anlatacağız ve daha sonra herhangi bir ek masraftan kaçınacağız. Size gönderilen diş tedavisinin toplam maliyeti dışında herhangi bir ekstra maliyet olmayacağından emin olabilirsiniz.
Bizi arayın
Whatsapp: +90 532 423 77 32
Sabit telefon: +90 242 513 8338
Email
info@alanyauzmanlardis.com
info@admin_yenidata.uk
7/24 Randevu Sistemi
Randevunuzu aldıktan hemen sonra sizi arayacağız.

Randevu Saatleri

Çalışma saatlerini kontrol edin ve devam etmek için "Randevu" ya tıklayın.

İletişim

+90 532 423 77 32

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/m2seyahat.png

2021 uzman ağız ve diş polikliniği. Tüm hakları gizlidir.

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/tursab.png

2021 Specialized Oral and Dental Polyclinic. All Rights Are Confidential.