Invisalign Tedavisi

Invisalign, diş telleri olmayan bir diş düzeltme tedavisidir. Bir tel yerine şeffaf ve hafif bir plaka kullanılır. Bu plaka sayesinde dişler istenen güzelliğe getirilir. Alanya Uzmanlar Diş Kliniğimizde gerçekleştirilen bu süreç, deneyimli kadromuz sayesinde istenilen estetik ağız yapısına ulaşmanızı sağlayacaktır.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Invisalign Tedavisi

Invisalign tedavisinin en büyük yararı estetiğidir. Çünkü tel kullanılmayacak. Ek olarak, Invisalign tedavilerinin bir başka yararı da şudur: Tel tedavilerinde gıda alımında bir kısıtlama vardır. Hastalar yapışkan veya katı yiyecekler yememelidir, ancak bu açık hizalayıcı tedavisi için geçerli değildir. Hasta yemek yerken şeffaf plakayı çıkarabilir. Bu, istenen yiyeceğin yenebileceği anlamına gelir. Buna ek olarak, hastaların en sevdikleri yiyeceklerden vazgeçmeden geçebilecekleri tedavi süreci.

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/dis-duzeltme-tedavisi-640x597.png

(Şeffaf Plaklarla Diş Tedavisi,  diş düzeltme tedavisi)

Invisalign, diş telleri kullanılmadan diş düzeltme tedavisi olarak adlandırılır. Tel yerine şeffaf, hafif bir plaka kullanılır. Bu plak sayesinde dişler istenen güzelliğe getirilir. Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde bu işlem, uzman kadromuz sayesinde istediğiniz estetik ağız yapısına ulaşmanızı sağlayacaktır.

Invisalign tedavisi Tel tedavisinden daha kısa sürede tamamlanır. Uzmanlar Diş Kliniği Invisalign tedavisini planlarken, bir bilgisayar ortamı kullanılır, dişlerin üç boyutlu konumu belirlenir ve böylece diğer dişleri etkileyen yan etkiler ortadan kaldırılır. Hazırlanan dijital tedavi planı, tedavinin tüm aşamaları ile birlikte ideal sonucu önceden görmenizi sağlar. Bu hastalarımız için inanılmaz bir deneyim.

Ücretsiz Danışmanlık

Size tedavinin toplam maliyetini en başından itibaren anlatacağız ve daha sonra herhangi bir ek masraftan kaçınacağız. Size gönderilen diş tedavisinin toplam maliyeti dışında herhangi bir ekstra maliyet olmayacağından emin olabilirsiniz.
Bizi arayın
Whatsapp: +90 532 423 77 32
Sabit telefon: +90 242 513 8338
Email
info@alanyauzmanlardis.com
info@admin_yenidata.uk
7/24 Randevu Sistemi
Randevunuzu aldıktan hemen sonra sizi arayacağız.

Randevu Saatleri

Çalışma saatlerini kontrol edin ve devam etmek için Randevu" ya tıklayın.

İletişim

+90 532 423 77 32

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/m2seyahat.png

2021 uzman ağız ve diş polikliniği. Tüm hakları gizlidir.

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/tursab.png

2021 Specialized Oral and Dental Polyclinic. All Rights Are Confidential.