Garantiler

Alanya Uzmanlar diş polikliniği olarak kullandığımız tüm cihaz ve malzemelerimiz garantilidir.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Tedavide Uzmanlar Garantisi

Uzman diş hekimlerimiz ve tıbbi ekibimiz tarafından üstlenilen her işte tam olarak güvenebilmeniz için diş hastalarımıza en kaliteli tedaviyi sunmaktan gurur duyuyoruz. İlk olarak, 5 yıllık garanti süresi boyunca bir talepte bulunmanız gerekiyorsa, restorasyon tedavisi için sizi rezerve edebilmemiz için lütfen mümkün olan en kısa sürede bizimle iletişime geçin.

Yukarıda ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, bu süre zarfında kaza sonucu oluşan hasar veya temel sorunla ilgili olmayan her türlü çalışmayı ele alacağız, ancak talebinizin garantimiz kapsamında olup olmadığını teyit edebilmek için iletişim sırasında sorununuzu tam olarak değerlendireceğiz.

Türkiye’nin seçkin diş hekimliği uygulamalarından biri olarak, Alanya Uzmanlar Diş Polikliniği olarak bulabileceğiniz en iyi diş tedavilerini deneyimlemenizi istiyoruz. Ücretlerimiz, kullandığımız malzemelerin kalitesini ve tedavilerimizi gerçekleştirmek için istihdam ettiğimiz yüksek eğitimli personeli yansıtmaktadır. Diş tedavisi garantimiz gibi, diş tedavi ücretlerimiz de yapılan işin türüne bağlıdır. Bizimle ilk görüşmeniz sırasında ana hatlarıyla belirtilecek olan, gereksinimlerinize göre kişiselleştirilmiş bir kişiselleştirilmiş tedavi planı tasarlayacağız. Alanya Uzmanlar Diş Polikliniği ile bir program üyesi olmanın birçok faydası ile diş tedavisi maliyetlerinin yayılmasına yardımcı olacak bir diş planı sunuyoruz.

5 yıllık garantimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, daha fazla bilgi edinmek için info@alanyauzmanlardis.com adresine e-posta göndererek doğrudan Whatsapp İletişim veya Viber numaramızı arayarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Türkiye’nin seçkin diş hekimliği uygulamalarından biri olarak, Alanya Uzmanlar Diş Polikliniği olarak bulabileceğiniz en iyi diş tedavilerini deneyimlemenizi istiyoruz. Ücretlerimiz, kullandığımız malzemelerin kalitesini ve tedavilerimizi gerçekleştirmek için istihdam ettiğimiz yüksek eğitimli personeli yansıtmaktadır. Diş tedavisi garantimiz gibi, diş tedavi ücretlerimiz de yapılan işin türüne bağlıdır. Bizimle ilk görüşmeniz sırasında ana hatlarıyla belirtilecek olan, gereksinimlerinize göre kişiselleştirilmiş bir kişiselleştirilmiş tedavi planı tasarlayacağız. Alanya Uzmanlar Diş Polikliniği ‘ne üye olmanın sağladığı pek çok avantajla birlikte diş tedavisi maliyetlerinin yayılmasına yardımcı olacak bir diş planı sunuyoruz.

5 yıllık garantimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, daha fazla bilgi edinmek için info@alanyauzmanlar.com.tr adresine e-posta göndererek doğrudan Whatsapp İletişim veya telefon numaramızı arayarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

nobel biocare
denstplay
Straumann
bego
1bd2ccf38388de61397226f4375623e9.logo8
1bd9794a51db3bc088083382193ceb73.logo3
7ffaecef303b3ce73625be0ca082e81b.logo4
52c5179646e879eb4a0e393ab90c10c0.master-fastbraces-provider
2593c4ecb98d83c1332f25d90d310254.logo1
8329da8607786e11a766796c80dc3b32.logo2
90728afaac943429c69333bbcacdb65a.smaller-1
a67e975818e84fbd70e77655d63ceb61.logo7
a85217e5d9489f802523616f437d928a.logo6
cb262d7591068e584206b89ea9cf7136.dental-phobia
dfb3a150a5e9f6dffbbb0e62d7f9ca3b.whatclinic-2017-winner-small

Bireysel Tedavi Garantileri

Kliniğimizde gerçekleştirilen her diş prosedürü için uzun süreli garantiler oluşturduk. Her biri için aşağıyı okuyun:

Diş implantları

İmplant vidasının kırılması veya kırılması durumunda ömür boyu garanti veriyoruz. İmplant başarısız olursa (ki bu sadece küresel vakaların yüzde 5’inden daha azında gerçekleşir), diş kronu garantisi sona ermediği sürece ücretsiz olarak değiştiririz. Değiştirmeler yalnızca Dental Experts’e bağlı klinik tarafından yapılabilir.

Diş Kronları ve Tam Kaplamalar

Diş kronu ve kaplamalarına 5 yıl boyunca kırılma ve çatlamalara karşı garanti veriyoruz. Bu süre zarfında kronlar veya kaplamalar kompozit restorasyon veya yeniden simantasyon gerektiriyorsa, kliniğimiz kendi ülkenizdeki masrafları 100 £’a kadar geri ödeyecektir. Değiştirmeler sadece Dental Experts’e bağlı klinik tarafından yapılabilir.

Ücretsiz Danışmanlık

Tedavinizin toplam maliyetini en başından size söyleyeceğiz ve daha sonra herhangi bir ek masraftan kaçınacağız. Size gönderilen diş tedavisinin toplam maliyeti dışında ekstra bir masraf olmayacağından emin olabilirsiniz.
Bizi arayın
Whatsapp: +90 532 423 77 32
Sabit telefon: +90 242 513 8338
Email
info@alanyauzmanlardis.com
Randevu
Randevunuzu aldıktan hemen sonra sizi arayacağız.

Randevu Saatleri

Çalışma saatlerini kontrol edin ve devam etmek için "Randevu" butonuna tıklayın.

Diş Köprüleri

Kırılma ve çatlama durumunda diş köprüleri için 5 yıl garanti veriyoruz. Diş Uzmanları, bu dönemde ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir restoratif tedavi için size geri ödeme yapacaktır. Değiştirmeler yalnızca Dental Experts’e bağlı klinik tarafından yapılabilir.

Dental Lumineer ve Dental Laminate Kaplamalar

Dental lumineer ve dental laminate veneerlere 3 yıla kadar garanti veriyoruz. Ürünlerin yeniden simantasyona ihtiyaç duyması durumunda restoratif çalışmaya ihtiyaç duyulursa, kliniğimiz 100 £ ‘a kadar maliyetlerinizi geri ödeyebilir. Değiştirmeler sadece Dental Experts’e bağlı klinik tarafından yapılabilir.

Kozmetik Protezler

Bizden alacağınız her türlü estetik protez 3 yıla kadar garantilidir. Bu arada onarım gerekiyorsa, bu tür masrafları 30 £ ‘a kadar geri ödeyeceğiz. Değiştirmeler yalnızca Dental Experts’e bağlı klinikte yapılabilir.

Diş dolguları

Yaptığımız diş dolgu işlemi bir yıla kadar garantilidir. Kırılma veya ufalanma nedeniyle dolgularınızın yenilenmesi veya yeniden çimentolanması gerekiyorsa 100 £’a kadar geri ödeme yapacağız. Değiştirmeler yalnızca Dental Experts’e bağlı klinik tarafından yapılabilir.

Dental İnleyler ve Onleyler

Kliniğimiz, diş inley ve onley çalışmalarına kırılma, ufalanma ve çatlama durumunda 2 yıl garanti vermektedir. Bu süre zarfında, hatalı dental inleyleri veya onleyleri onarmak için 50 sterline kadar geri ödeme yapacağız. Değiştirmeler yalnızca Dental Experts’e bağlı klinik tarafından yapılabilir.

Garantilerimizin aşağıdaki tedavileri kapsamadığını lütfen unutmayın:

Kanal tedavisi Lazer Dişeti Şekillendirme ile Profesyonel Diş Beyazlatma Diş sonrası prosedürleri Derin Temizleme başka bir klinikte veya Dental Experts’e bağlı klinikle bağlantısı olmayan diş hekimleri tarafından yapılan önceki diş işleri.

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Dental Experts veya herhangi bir ortak klinikte elde edilen tedaviler için onarım veya onarıcı masrafları karşılayacağız. Tedavi başlamadan önce özellikle belirtilmedikçe, garantiler üçüncü taraf klinikleri veya diş hekimlerini kapsamaz. Dental Experts Turkey, diş bakımı sürecinizde yalnızca bir kolaylaştırıcıdır. Bu nedenle, aşağıdakilerden kaynaklanan hatalı tedavilerden klinik sorumlu olmayacaktır:

Aşağıdaki koşullarda garanti geçersiz hale gelecek veya azaltılacaktır:
Hasta ağız hijyenini ihmal ettiğinde
Hasta planlandığı gibi rutin diş muayenesi için gelmediğinde
Hasta yılda en az bir kez geçerli ürünlerde kireci temizlemediğinde ve cilalamadığında (fatura gerekir)
Hasta diş hekiminin talimatlarını görmezden geldiğinde
Hasta ödemenin tamamını yapmadığında
Diş Uzmanları tarafından önceden izin alınmadan bağlı olmayan bir klinikte sonraki tedavi elde edildiğinde (kireç temizleme ve cilalama hariç)
Takma dişler gibi çıkarılabilir diş ürünleri talimatlara göre muhafaza edilmediğinde
Hastanın kemik veya diş eti dokusunda gerileme varsa
Diş yaralanması veya sorunları, temas sporları veya benzeri boş zaman etkinliklerinin bir sonucuysa
Diş sorunları sigara içmenin sonucuysa
Ürünler, protez dişlerin yere düşmesi gibi kazara fiziksel hasar nedeniyle arızalanırsa
Kan basıncını yapay olarak yükselttiği bilinen herhangi bir aktivite veya ilaç
Aynı veya benzer diş sorununun ortaya çıkmaya devam etmesi ve bu nedenle diş hekimliği ile ilgili olmayan tekrarlayan veya tekrarlayan bir sorun olarak kabul edilmesi durumunda, daha ileri testler için bir uzman veya tıp uzmanına gitmenizi tavsiye etme hakkımızı saklı tutarız. Diş hekimliği ile doğrudan veya dolaylı olarak ilgili olabilir. Yapılan masrafların (seyahat masrafları, diş hekimi ve laboratuvar faturaları dahil) sorumluluğu hastaya aittir. Bu tür tavsiyelerden kaçınmak diş garantinizi otomatik olarak geçersiz kılacaktır.
Şiddetli Diş Gıcırdatma
Periodontal Hastalıklar
Hastanın tedavi sırasında hamile olması ve durumlarını açıklamaması durumunda.
Hastanın tedavi sırasında 18 yaşından küçük olması ve gerçek yaşını açıklamaması durumunda
Hastanın diş teli, tutucu, Invisalign gibi Ortodontik Tedaviler yaptırması ve durumunu açıklamaması durumunda.

İletişim

+90 532 423 77 32

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/m2seyahat.png

2021 uzman ağız ve diş polikliniği. Tüm hakları gizlidir.

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/tursab.png

2021 Specialized Oral and Dental Polyclinic. All Rights Are Confidential.