Metal Seramik Kaplama

Estetik ve dayanıklı bir malzemeden yapılmış metal-seramik bir taç, güçlü ve hafif bir çerçeve oluşturmak için aşırı çürüğü olan hastalarımızın çürüyen dişlerine veya dişlerine uygulanır.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Metal Seramik Kaplama

Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğimizde Metal Seramik Kaplama Nasıl Yapılır?

Diş eti altı çürüğü, kök kanal tedavisi veya dişlerde çok fazla malzeme kaybı olduğunda veya dişler kırıldığında dişlere bir taç uygulanır. İki tür kron vardır. Metal ve metal içermeyen taç. Metal kronlar esas olarak diş eti çizgisinden gri yansımalar ve opaklıkları nedeniyle arka bölgelerde kullanılır. Metal içermeyen porselen restorasyonlar genellikle estetik porselen olarak adlandırılır.

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/metal-seramik-kaplama-640x597.png

Doğal dişler ışığın geçmesine izin verir. Metal bazlı porselen, derinlik ve canlılık hissini yok eden ışığı yansıtır. Bununla birlikte, bugün, özellikle arka alanlar için çok ince metal bazlı porselen idealdir. Metal bazlı porselen diğer porselenlere göre daha ekonomiktir.

Uzmanlar Ağız ve Diş Kliniğimizde Metal Seramik Kaplama Nasıl Papılır?

1. aşama:  Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde ilk muayenede metal-seramik kronun uygulanmasına karar verildikten sonra, dişler lokal anestezi altında kesilecek, Ölçümler alınacak ve geçici bir taç uygulanacaktır. Daha sonra, seramiğin rengi dişinize uyacak şekilde belirlenir.

2. aşama: Daha sonra oturumun ikinci aşaması gerçekleşir. Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğinde daha fazla uyum sağlar, ancak bu kısa sürede hastalarımız için atlanabilir.

3. aşama:  Uzmanlar Diş Kliniğinde üçüncü aşamada, bitmiş zirkonyum taç anatomik, biyolojik uyumluluk ve fonksiyonel bütünlük ile işlenir.

Ücretsiz Danışmanlık

Size tedavinin toplam maliyetini en başından itibaren anlatacağız ve daha sonra herhangi bir ek masraftan kaçınacağız. Size gönderilen diş tedavisinin toplam maliyeti dışında herhangi bir ekstra maliyet olmayacağından emin olabilirsiniz.
Bizi arayın
Whatsapp: +90 532 423 77 32
Sabit telefon: +90 242 513 8338
Email
info@alanyauzmanlardis.com
info@admin_yenidata.uk
7/24 Randevu Sistemi
Randevunuzu aldıktan hemen sonra sizi arayacağız.

Randevu Saatleri

Çalışma saatlerini kontrol edin ve devam etmek için "Randevu" ya tıklayın.

İletişim

+90 532 423 77 32

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/m2seyahat.png

2021 uzman ağız ve diş polikliniği. Tüm hakları gizlidir.

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/tursab.png

2021 Specialized Oral and Dental Polyclinic. All Rights Are Confidential.