Anlaşmalı
Seyahat Acentaları

Uzman, ağız ve diş polikliniği sağlık turizmi anlaşmalı, grup a seyahat acentesi belgeli ve Uluslararası Sağlık Turizmi yetkili M2 seyahat acentesi ile çalışmaktadır.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/floater-1.png
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/m22.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Anlaşmalı Yetkili Seyahat Acentası

M2, ulaşım, konaklama ve seyahat acentası

M2 Turizm, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara özel çözümler geliştirmek amacıyla 2017 yılında kurulmuştur. M2 Turizm A Grubu müşterilerine Türsab sertifikası ile hizmet vermektedir. Profesyonel m2 kadrosu ile müşteri hizmetleri misyonunu sorunsuz hale getirdik.

Dünya çapında deneyimli, uzman ve dinamik çözüm ortaklarından oluşan ekipleriyle yurt içi ve yurt dışında birçok firmaya kurumsal ve özelleştirilmiş hizmetler sunmaktadır.

“Alanya Neden Diş Turizminde?” Sorusunun cevabı: Alanya, deniz, güneş, tarih ve kültürle dolu bir turizm cennetidir. Her bütçeye uygun çeşitli konseptler ve rekreasyon imkanı vardır. Dünyanın birçok noktasından iki havalimanına direkt uçuşlar mevcuttur. Alanya ağız ve diş kliniklerinin uzmanları, tatiliniz boyunca “diş turizmi” programı ile A grubu anlaşmalı seyahat acentesi aracılığıyla dişlerinizi tedavi etme imkanı sunuyor.

(TÜRSAB), Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği 3589 üyesi olup, Turizm Bakanlığı tarafından yasal olarak düzenlenen seyahat acenta çalışma belgesi ile seyahat acenteliği hizmetlerinin yanı sıra ağız ve diş polikliniği hizmetleri vermektedir.

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/A-GRUBU-SEYAHAT-ACENTA-BELGESI-1-2.png
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/saglik-turizmi-yetki-belgesim2-1.png