Aktiviteler

Güneşin ve Akdeniz'in en temiz ve berrak sularının tadını çıkarırken sağlık hizmeti almak istiyorsanız Alanya'yı tercih etmelisiniz. İklim kış aylarında yaşlılar ve engelliler için ideal olduğu için sağlık turizmi 12 aya yayılıyor.
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/floater-1.png
https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/17-1.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Süreçler hakkında

Alanya

Özellikle dünyanın dört bir yanından birçok hasta Plastik ve estetik cerrahi, saç ekimi, tatil diyalizi, infertilite tedavisi ve check-up için Alanya’daki sağlık Kurumlarına geliyor. Bugün, birçok kişi yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ağız sağlığı ve kozmetik diş hekimliği arıyor. Alanya bu hizmetleri olağanüstü fiyatlarla sunmaktadır. Bu nedenle, hızla sağlık turizminde öncü oldu. Alanya’da çok uzun süre beklemeden kaliteli sağlık hizmetleri almak mümkündür. Birçok dili konuşabilen doktorlar ve sağlık personeli sizin için harika bir deneyim olacaktır.

Tekne Turu

Alanya Tekne Turu, Alanya’nın en güzel plajlarını ve koylarını keşfedeceğiniz ahşap gezi tekneleri tarafından düzenlenen Alanya’nın en popüler gezi ve eğlence turudur.

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/tekne-turu.png

Teleferik

Alanya’nın en güzel ve görülmeye değer yerlerini keşfedeceğiniz gün batımının serinliğinde üstü açık safari cipleri tarafından düzenlenen kısa bir gezi ve kültür turudur. Adını eski Mısır kraliçesinden alan dünyaca ünlü Kleopatra Plajı ve sarkıklığı ve astım rahatlamasıyla ünlü Damlataş Mağarası muhteşemdir. Manzarası ile Alanya Yarımadası’nda bir taç gibi duran Alanya Teleferiği ve şehrin birçok yerinden görülebilen muhteşem panoramik manzaralı Alanya gözlem terası ile çıkacağımız Alanya Kalesi, üzerinde I LOVE ALANYA yazısı ile.

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/telefirik.png

Yamaç paraşütü

Alanya tandem yamaç paraşütü, 700 metre yüksekliğindeki düz bir tepeden Kleopatra plajına, profesyonel bir pilot eşliğinde yaklaşık yirmi dakikalık heyecan verici bir uçuş. Yamaç paraşütü son yılların en popüler Alanya turlarından biri olmuştur. Antalya’daki en iyi yamaç paraşütü fiyatı Alanya bölgesindedir.

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/yamac-parasutu.png

Rafting Turu

Rafting, profesyonel rehberler eşliğinde 2-6-8-10 kişilik teknelerde, sağlık sorunları olmayan her yaştan insan tarafından kolayca uygulanabilen doğal bir spordur. Su sıcaklığı 12 derece, genişlik 12 metre ve derinlik 1 ila 3 metredir. 3 tür zorluk vardır, bu da uluslararası standartlara göre ortalama anlamına gelir: yüzme, fotoğraf, animasyon ve öğle yemeği molaları.

https://www.alanyauzmanlardis.com/wp-content/uploads/2021/05/rafting-turu.png